Chci být jenom tvoje

Postel tiše zasténala, když jsem dopadla zády do peřin. Znovu zaskřípala, když mi zaklekla mezi nohy a nekompromisně je od sebe odtáhla. Srdce tlouklo na maximum a na něžnosti nebyl čas. Byla jsem až příliš rozrušená na to, abych vnímala její prsty. Její teplé dlaně. Toužila jsem po tom, aby mě udržela při vědomí. Ostré nehty, kterými mi přejela po citlivé kůži na stehně, byly ty pravé impulsy k hlasitému výkřiku.

„Jak moc rychle to chceš?“ zeptala se a o vyschlé rty mi otřela vláčnou náhradu mužského penisu.

Neodpověděla jsem. Jen ji jazykem nedočkavě olízla a vyslala k ní prosbami naplněný pohled. Usmála se, jakoby říkala, že jsem děvka a zatlačila. Stačilo pár náznaků, abych toho obrovského macka pustila dovnitř.

„Ty to nechceš ode mě?“ naklonila se nad můj obličej s otázkou, když jsem jí několikrát pánví vyšla vstříc. Její vlasy mě jemně šimraly na tváři.

Zavrtěla jsem hlavou a přestala se hýbat. Svou spokojenost o mé poslušnosti vyjádřila tvrdým přírazem. Krátkým hekáním jsem doprovodila každý její pohyb. Opatrně jsem se dotkla rozpálené kůže na jejich krásných ňadrech. Přejela po ramenou a zatnula do ní své nehty.

„Chci ti patřit…,“ zasténala jsem. „Chci…“

„Copak bys ráda?“ usmála se do tmy a vyplnila didlem veškerý prostor. „Tohle ti nestačí? Chtěla bys ho…?“

Prázdnotu uvnitř mě jsem rozdýchala nesouhlasným zaúpěním. Utvořila krátkou vlhkou cestičku přes hráz a zatlačila na otvor o pár centimetrů níž.

„Chtěla bys ho do zadečku? Je velkej. Zatraceně velkej…“

Náhlá bolest mi otupila smysly když mi ho bez mé odpovědi a příprav natlačila na okraj.

„Nepřestávej…,“ zasténala jsem, když se její ruka zastavila. „Hlouběji…“ zachrčela jsem.

Jako nenasytná coura jsem vtáhla ten kus vinylu dovnitř. Stáhl se mi žaludek a plíce se zapomínaly nadechovat. Tlak v konečníku probouzel vzrušení i na mé kundičce.

„Chci…“ zachroptěla jsem další prosbu.

„Copak?“

Byla tak krásná, v matném světle  a vlasy se ji na okamžik rozhořely, když nahnula hlavu a oranžové světlo z pouličních lamp ji zahalily do pomyslného pláště. Ten její úsměv. Rozzářené oči. Teplé ruce.

„Chci, abys mě chytla…,“ ruka se mi třásla, když jsem sevřela její zápěstí a přitáhla si ji k sobě. „Chci být jenom tvoje…“

Prsty pevně obejmuly můj krk a krátký stisk mě připravil o vzduch. Přirazila. Dlouhými tahy trápila můj anál a přejížděla nenásilně po ohryzku. Nestačila jsem sténat rozkoší.  Bolest už nebyla bolestí, ale neskutečnou slastí. Každé pevné sevření spojila s tvrdým šukáním. V hlavě mi hučelo její jméno, které jsem chtěla tolikrát vyslovit, ale útoky přicházejícího orgasmu mi braly vše. Jen jsem zvrátila hlavu přes okraj postele a vypustila z úst vzduch, o který jsem se dobrovolně nechala připravovat. Celé tělo zůstalo v omamující křeči. Prsty zatnuté do jejího stehna a tichý dlouhý výkřik mi připomněl zpět bolest. Mozek se začal bránit nedostatku kyslíku a citlivá pokožka, po které mi rejdily její ostré nehty, se nepatrně zachvěla.  Škodolibě zavadila o mé bradavky a zbavila mě té neuvěřitelně vzrušující plnosti v mém zadečku.

„Spokojená?“ naklonila se nade mne, aby mi viděla do tváře.

Nemohla jsem mluvit. Ruce se mi třásly, když jsem je položila na její obličej a zajela s nimi do husté hřívy. Nechala si je pročesávat, dokud jsem se neuklidnila. Umí číst má tajná přání. Je tak dokonalá. Její tělo je nádherné a svým hlasem mi dokáže rozehnat do celého těla příjemné mravenčení.

„Miluju tě,“ vysoukala jsem ze sebe těžce a vysíleně se posadila. „Teď je řada na mně…“ usmála jsem se a chytila okraj trička, abych jí ho přetáhla přes hlavu. Odevzdaně se složila do peřin.

„Jsi krásná…,“ zašeptala jsem a ústy začala zkoumat její rozpálené tělo…

 

 

Hodnocení našich čtenářů:
[Celkem: 4 Průměr: 4.8]

Related posts