Má bohyně

Jako bohyně země věčného ledu ležela na lůžku, halená jen svými vlasy. Dlouhé a pevné jako koňské žíně severských fjordů. Tvořily kolem její nádherné tváře vlny oceánu v hluboké tmě.

Ústa lehce pootevřená, odhalující drobné bílé zoubky a oči zavřené, aby se smrtelník mohl jen dohadovat, jakou barvou oplývají.

Štíhlý krk a ramena zabořená v hebkých nadýchaných peřinách. To dokonalé tělo pokryté jemnou kůží, mazlící se s polštářky prstů, když po ní projíždíte. Jen málokdo se jí tam může dotýkat. Ochutnat ji rty a nasávat její vůni.

Dlouhé paže rozhozené kolem hlavy, uvolněná a svolná k pohledům, které zkoumají její tělo.

Drobná ňadra. Jako ovoce zdobící zdravý strom. S nenápadnými dvorci uprostřed. Prozrazujíc na svou paní, že jim nic v tomto okamžiku není lhostejné. I když má zavřené oči, i když skrývá své zrychlené dýchání, dva malý zvědové nedokáží držet jazyk za zuby.

Uprostřed plochého bříška, rovného jako hladina jezera, kde na okrajích tyčí se nedobytné skály, sexy pupík. Lákající žíznivá ústa k polibkům.

Nohu cudně pokrčenou, aby aspoň částečně skryla svůj klín. Toužící po dotycích a pod rouškou jemných chloupků ukrývala studnici plnící se vláhou. Tak krásná stehna, pevná s hebkou pokožkou. Tak vzrušující, když se podvolují mírnému tlaku a odkrývají drahocenný poklad.

Tiché dýchání, přestože srdce bije jako zvon na poplach.

To je má bohyně. Dokonalá. Krásná.

Miluju ji.

Hodnocení našich čtenářů:
[Celkem: 6 Průměr: 5]

Related posts

5 Thoughts to “Má bohyně”

  1. Derien se ptá, jestli má začít žárlit.

    1. Derien si musí počkat na svůj… sexy popis ♥

  2. Líbí se mi ta hra se slovy až si vše dokáži živě představit. Hluboce smekám nad výkonem 🙂

  3. zajímavé libí se mi to

  4. Děkuju všem , které se malé vyznání líbilo