V bouřce

Probírala jsem se hebkými prameny, abych odhalila bílou kůži na šíji. Pod rty horká a voňavá. Tak jak její vlasy. Krásná ramena s jemnou pokožkou, o kterou se můžu otírat špičkou nosu a jazykem se ubezpečovat, zda je slaná či sladká.

Voní… Hebká…

Uhýbám pohledem, aby mě letmé linie jejich ňader, prozrazující se ve výstřihu nerozptylovaly. Takhle skryté a chráněné před mými ústy jsou neuvěřitelně přitažlivé. Tak jako její ploché bříško, kde se toulá moje dlaň.

Jsem nedočkavá…

Prsty škrtící dvě vrstvy prádla. Dvě gumy, které mi brání narazit na první jemné chmýří a zjistit, zda je vlhká.

Krásně vlhká…

Horká mezi stehny, kam mě odmítá pustit. Nechává trpět mou ruku, aby si jen přes pyžamové kalhoty domýšlela, jak tam vypadá, jak voní, jak chutná.

„Chci tě…,“ šeptám jí do vlasů a prsty znovu lemují místa pod pupíkem.

Zavadím o její prst, kterým se hladí v místech, jenž toužím jazykem obkroužit, pohrát si s ním a poznat do nejmenších detailů. Nořím do promočeného lůna své prsty. Svírá je tak pevně. Je tak horká.

Poslouchám, jak dýchá. Jak sama sebe přivádí k malému šílenství. Chtěla bych najít ten bod, který ji donutí zvednout hlavu a tiše zasténat.

Bojím se zeptat…

Místo ní toužím vzdychat. Jen tlumím své vzrušení do horké kůže. Pramen vlasů na stranu, pryč z jejího obličeje, s přivřenýma očima. Nepatrně pootevřené rty.

Sbírat tak to tiché sténání v polibku…

„Miluju tě,“ když mě chytne za zápěstí a pevně jej sevře ve svém dosáhnutém konci.

Jen ji zkoumám. Letmými polibky, něžnými průniky prstů. Poslouchám, jak stále tiše dýchá.

Za okny se ve světelných záblescích divoce milují blesky. Vášeň v podobě větru proklouzává otevřenými dveřmi balkonu a chladí její rozpálené tělo.

„Jsi krásná…“

 

Hodnocení našich čtenářů:
[Celkem: 6 Průměr: 5]

Related posts

One Thought to “V bouřce”

  1. Je to moc krásné, divím se že už to dávno nemá 5 hvězdiček od 150 lidí. Moc se mi líbí ta něžná atmosféra neukojené touhy. Potřeby mít u sebe někoho milovaného. Ale ne jen mít u sebe, aby ležela a dívala se do prázdna a nic ti nedovolila, ale aby touha byla vzájemná, aby cítila co ty cítíš k ní. Aby měla jiskry v očích a prsty zabořené v tvé jeskyňce zázraků, tak jako ty v její. A horké rty. Polibky vyrovnané a boj jazyků, kde nikdo není vítězem… Krásn+ě napsané 🙂